Dokonalý účes i sestřih

Dokonalý účes i sestřih


Jsou procedury, které je lepší absolvovat v salonu. Muži kteří touží po dokonalých liniích vlasů a vousů by rozhodně měli navštěvovat salony, které pracují nejen se strojkem, ale i s žiletkou, protože jedině ta dokáže ostré hrany. V posledních letech jsou velice populární účesy a střižené vousy tak, že jsou ohraničeny dokonalými linkami. A ty si doma neuděláte. Jestli toužíte po změně a chcete konečně aby vaše vousy a vlasy vypadaly skvěle a podle nejnovějších trendů, rozhodně se zastavte v pánském salonu, jako je třeba barber shop Praha Thecrownbarbershop.

hilič barber

Proč barber?
Ženy mají kadeřnictví, muži zase barber shop. Jakmile vejdete dovnitř, hned si všimnete, v čem se barber shop liší od běžného kadeřnictví. Zatímco v kadeřnictví se s břitvou nesetkáte a i vybavení a personál je typický pro kadeřnictví, barber shop je místo, kde se pečuje výhradně o muže. Nepotkáte zde tedy zákaznice, ale jen zákazníky.

I muži chtějí být středem pozornosti
Ženy získají svůj nový účes v kadeřnictví, ale muži chtějí něco navíc. Mnozí muži mají raději když mohou být někde sami a chtějí prvotřídní péči od holiče, který umí pojmout stříhání i holení vousů netradičně. Některé barber shopy pojmuly návštěvu v jejich salonu jako show, ale u nás se setkáte s poklidnou atmosférou, a čistě pánským designem, který zahrnuje především velká kožená křesla, která jsou tak pohodlná, že z nich nebudete chtít odejít.

úprava vousů

Ženy si rády dopřávají nějakou tu hodinku u kadeřnice, tak proč by si muži nemohli dopřávat své hodinky zase u holiče? U nás najdete holiče i holičky, ale nemusíte se bát, všichni moc dobře ví, co mají s nůžkami, hřebenem i břitvou dělat. Odejít od nás můžete s moderním nebo klasickým účesem, a rozhodně si od nás odnesete skvělý zážitek, který spočívá nejen v samotném střihu, ale i v přátelské atmosféře a především zajímavém prostředí.

Previous post Podlahové topení si můžete sestavit sami
Next post Reklamní dárky